KA Pehrson färglitografi

KA Pehrson färglitografi
KA Pehrson färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad KA Pehrson -91, 126/150, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

337873

2015-10-28