Bengt Abrahamsson oljemålning

Bengt  Abrahamsson oljemålning
Bengt  Abrahamsson oljemålning
Bengt  Abrahamsson oljemålning
Bengt  Abrahamsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ABRAHAMSSON (1924-1989): "Tidig morgon Salagatan Uppsala", signerad Bengt O Abrahamson, olja på duk, ca 46x55 cm

337878

2015-10-28