Sigward akvarell
2015-10-28
337879
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIGWARD (18/1900-tal): "To love is to live", signerad och daterad 1936, akvarell med täckvitt, teckning à tergo, 19x24 cm