Lennart Jirlow litografi
2015-10-28
337891
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), Stadsmotiv, signerad L Jirlow 52/75, litografi, ca 40x32 cm