Soffbord
2015-10-28
337893
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, s.k. Huntingtable, ek, höjd ca 54,151 x 44, total bredd 90 cm
Smärre ytskador