Flickdocka

Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

FLICKDOCKA, märkt med sköldpaddsmärke, celluid, 1900-talets mitt, medföljande handsydda dockkläder, höjd ca 40 cm

Slitage

337895

2015-10-28