Tallrik B/W

Tallrik B/W
Tallrik B/W
Tallrik B/W
Tallrik B/W

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1600-tal, underglasyr i blått, motiv av blommande trädgård, höjd 3,5, diameter 21 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre nagg

337897

2015-11-13