Tallrik Imari

Tallrik Imari
Tallrik Imari
Tallrik Imari
Tallrik Imari

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, Imari, polykrom dekor, motiv av blommor och vas, diameter 23 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre nagg

337898

2015-11-13