Släplogg

Släplogg
Släplogg
Släplogg
Släplogg
Släplogg
Släplogg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALKER´S SLÄPLOGG, "Cherub", England 1900-talets första hälft, räkneverk för relingsmontering, propeller

Slitage

337901

2015-10-28