Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSKÅP, 1700-tal, bemålat, beslag i metall, höjd 62 cm, 50x22 cm

Senare bemålning, skador, slitage, senare lås, delvis renoverat och kompletterat

337913

2015-10-28