Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGSKÅP, 1700-tal, bemålat, beslag i metall, höjd 62 cm, 50x22 cm
Senare bemålning, skador, slitage, senare lås, delvis renoverat och kompletterat
337913
2015-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här