Fat silver Tyskland

Fat silver Tyskland
Fat silver Tyskland
Fat silver Tyskland
Fat silver Tyskland
Fat silver Tyskland
Fat silver Tyskland

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, silver, Tyskland 1900-talets början, ovalt, genombruten dekor, invändigt förgyllt, ca 32x22 cm, vikt ca 370 g

337933

2015-11-01