Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, jugend, 1900-talets början, bemålad, sis i svart tyg, 6 stolar och matbord, sitthöjd ca 48, bordets höjd ca 79, 160 x 108, utdraget ca 298 cm
Renoverad, repor
337951
2015-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här