Rullbord

Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord
Rullbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RULLBORD, betsad björk, 1930-/40-tal, hjul, höjd 76,5, 70 x 40 cm, medföljer ej ursprungligt grytunderlägg i teak

Bruksslitage, repor

337975

2015-10-28