Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR HULLGREN (1869-1948): Christiansö, signerad och daterad O Hullgren 35, olja på duk på pannå
Konstnären har skarvat duken
338002
2015-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här