Oscar Hullgren oljemålning

Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Christiansö, signerad och daterad O Hullgren 35, olja på duk på pannå

Konstnären har skarvat duken

338002

2015-10-28