Ivan Hoflund oljemålning

Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN HOFLUND (1887-1948): Motiv från Stensö, signerad och daterad Ivan Hoflund 1940, olja på duk, ca 29x43 cm

338016

2015-10-28