Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA, SKÅL, med hänklar, 1800-tal, lergods, brungaserade med dekor i brunt vitt och grönt, höjd ca 10 resp 22, skålens längd 25 cm
Skålen med lagning
338023
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här