Krus skål 1800-tal

Krus skål 1800-tal
Krus skål 1800-tal
Krus skål 1800-tal
Krus skål 1800-tal
Krus skål 1800-tal
Krus skål 1800-tal
Krus skål 1800-tal
Krus skål 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUS, SKÅL, 1800-tal, lergods, dekor i vitt, höjd ca 20 resp 13, skålens diameter 42 cm

Nagg

338025

2015-10-29