Ikon Sydamerika

Ikon Sydamerika
Ikon Sydamerika
Ikon Sydamerika
Ikon Sydamerika

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, Sydamerika, 1800-tal eller äldre, målad på träpannå, 33 x 24 cm

Slitage, färgbortfall

338029

2015-10-28