Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
FÖRLAGA TILL GJUTFORM, enligt uppgift från Gefle Styrinrettning, 1800-tal, 2-delad, svarvat trä, bemålad, höjd ca 68 cm
Bruksslitage, färgbortfall
338030
2015-10-29