Förlaga till gjutform 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

FÖRLAGA TILL GJUTFORM, enligt uppgift från Gefle Styrinrettning, 1800-tal, 2-delad, svarvat trä, bemålad, höjd ca 68 cm

Bruksslitage, färgbortfall

338030

2015-10-29