Frithiof Berglund Tjörn

Frithiof Berglund Tjörn
Frithiof Berglund Tjörn
Frithiof Berglund Tjörn
Frithiof Berglund Tjörn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): "Mulen dag, Tjörn", signerad Frithiof Berglund, olja på pannå, ca 25x33 cm

338031

2015-10-29