Naemi Eriksson oljemålning
Vollendet
2015-10-29
338043
| Höchstes Gebot | 4 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
NAEMI ERIKSSON (född 1920-2002): Blommor med väsen, signerad och daterad 90, olja på duk, 101x121 cm