Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NAEMI ERIKSSON (född 1920-2002): Blommor med väsen, signerad och daterad 90, olja på duk, 101x121 cm
338043
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här