Naemi Eriksson oljemålning

Naemi Eriksson oljemålning
Naemi Eriksson oljemålning
Naemi Eriksson oljemålning
Naemi Eriksson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NAEMI ERIKSSON (född 1920-2002): "Kinesisk pion med väsen", signerad och daterad 88, olja på pannå, 70x60 cm

338046

2015-10-29