Ljusplåtar ett par Gusum
Valmis
2015-10-29
338085
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
GUSUM, ljusplåtar, 1 par, 1900-talets första hälft, barockstil, mässing, elektrifierade för två lampor vardera, höjd 67 cm, bredd 48 cm
Slitage