Karmstol 1700-tal Louis XV
2015-10-29
338092
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOL, 1700-tal, Louis XV, bemålad, skuren dekor, sitthöjd ca 40 cm.
Slitage, skador, lagningar