Karmstol 1700-tal Louis XV

Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV
Karmstol 1700-tal Louis XV

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, Louis XV, bemålad, skuren dekor, sitthöjd ca 40 cm.

Slitage, skador, lagningar

338092

2015-10-29