Soffa sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1800/1900-tal, sengustaviansk stil, "Sju prästinnors soffa", skuren dekor, delvis äldre delar, lösa sittplymåer, bredd 298 cm, sitthöjd ca 43 cm, djup 62 cm
Avtagbara bakben, ell löst framben, slitage, repor, renoverad och kompletterad, senare plymåer
338093
2015-10-29