Soffa sengustaviansk stil

Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1800/1900-tal, sengustaviansk stil, "Sju prästinnors soffa", skuren dekor, delvis äldre delar, lösa sittplymåer, bredd 298 cm, sitthöjd ca 43 cm, djup 62 cm

Avtagbara bakben, ell löst framben, slitage, repor, renoverad och kompletterad, senare plymåer

338093

2015-10-29