Eldskärmar 2 st

Eldskärmar 2 st
Eldskärmar 2 st
Eldskärmar 2 st
Eldskärmar 2 st
Eldskärmar 2 st
Eldskärmar 2 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDSKÄRMAR, 2 st, 1900-talets början, mahogny, björk och valnöt, skuren dekor, broderier, höjd 116-137 cm

Slitage, skador,

338101

2015-10-29