Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
COUPEGLAS, 12 st, SERVERNGSSKÅLAR, 2 st, Fabrica Vetri Artistici, Venedig Murano, rödtonat glas, förgylld dekor, höjd 10,5 resp. 17 cm
Förgyllning med bruksslitage
338114
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här