Coupeglas och serveringsskålar Venedig Murano

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

COUPEGLAS, 12 st, SERVERNGSSKÅLAR, 2 st, Fabrica Vetri Artistici, Venedig Murano, rödtonat glas, förgylld dekor, höjd 10,5 resp. 17 cm

Förgyllning med bruksslitage

338114

2015-10-29