Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, karmstolar, 2 st, "Jonas Love", körsbär, ylleklädsel, båda stolen brännstämplad CM, sitthöjd ca 43 cm
Fläckar, saknar kantband, 1 med laggad rygg/ skador
338124
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här