Georges Laporte

Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Kustbild med segelbåtar, signerad G. Laporte, även signerad a tergo, olja på duk, 19x24 cm

338125

2015-10-29