Oidentiferad konstnär

Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fåraherde, olja på duk uppfäst på pannå, 27 x 19,5 cm

Slitage, färgbortfall, ram med slitage

338131

2015-10-29