Bonbonjär i glas

Bonbonjär i glas
Bonbonjär i glas
Bonbonjär i glas
Bonbonjär i glas
Bonbonjär i glas
Bonbonjär i glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONBONJÄR, med fat, slipat glas, 18/1900-tal, höjd ca 26 cm, fatets diameter ca 32 cm

Nagg, fat med skada, skärva medföljer

338140

2015-10-29