Ivor Abrahms

Ivor Abrahms
Ivor Abrahms

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IVOR ABRAHMS (England, född 1935): Trädgården, signerad och numrerad Ivar Abrahams 169/250, 1977, färglitografi, 20x29 cm

338151

2015-10-29