Börge Mogensen

Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, fåtöljer, 2 st., Börge Mogensen, ek och rotting, kädsel med ljusbrun ton, sitthöjd ca 34 cm

Slitage, rotting med smärre skador

338154

2015-10-29