Ulf Wahlberg Classic Chevy

Ulf Wahlberg Classic Chevy
Ulf Wahlberg Classic Chevy

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): "Classic Chevy vid Granbergsdals hytta", signerad Ulf Wahlberg -05, 147/325, färglitografi, 29X39 cm (innermått passepartout)

338157

2015-10-29