Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULF WAHLBERG (född 1938): "Classic Chevy vid Granbergsdals hytta", signerad Ulf Wahlberg -05, 147/325, färglitografi, 29X39 cm (innermått passepartout)
338157
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här