Oljemålning
2015-10-29
338166
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, olja på pannå, 35 x 47 cm
Färgbortfall