Hänge 14 k guld och silver i form av ett ägg
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄNGE, 14 k guld och silver, i form av ett ägg, guillocherad turkos emalj med dekor av tupp med 8 briljanter, importstämplat av W.A. Bolin, Stockholm 2000-tal, höjd inkl. ögla 2,2 cm, vikt ca 5,3 g
Emaljskador
338169
2015-10-29