Servis

Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

MATSERVIS, ca 70 dlr, flintgods, "Meissen", England, lökmönster, bestående av: 22 mattallrikar, 12 djupa, 10 förrättstallrikar, 5 serveringsfat, längd 30-46 cm, 3 skålfat, 2 lövformade fat, 2 terriner, såsskål, 14 assietter

Nagg förekommer, slitage

338170

2015-10-29