Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Lanskap med hus och båt, signerad Roland S, p.t., färglitografi, 51 x 41 cm cm

338173

2015-10-29