Spegel med konsolbord 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, med konsolbord, 1900-tal, spegelns mått ca 140x65 cm, konsolbordets mått höjd 78, 74x32 cm

Slitage, färgsläpp

338179

2015-10-30