Norrtelje Bert-Hågen Häverö

Norrtelje Bert-Hågen Häverö
Norrtelje Bert-Hågen Häverö

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrtelje", signerad och daterad Bert-Håge Häverö -79, 92/360, färglitografi, ca 38 x 53 cm

Zustandsbeschreibung

338180

2015-10-29