Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrtelje", signerad och daterad Bert-Håge Häverö -79, 92/360, färglitografi, ca 38 x 53 cm
Zustandsbeschreibung
338180
2015-10-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner