Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CILLA ADLERCREUTZ och LARS JÖRANSSON, lampa, keramik, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, signerad, lampfotens höjd ca 28 cm
Skärm med fläckar
338182
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här