Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 37/65, färglitografi, ca 15 x 15 cm
Med dedikation
338185
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här