Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, aluminium, "Ormbunke", längd 150 cm

Slitage, smärre skador

338190

2015-10-29