Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, BORD, aluminium, "Ormbunke", bordets höjd 70, diameter 79 cm
Skador, slitage, en spjäle av
338191
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här