Reinhold Ljunggren
2015-10-29
338201
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Moln över Sommen", utförd 1976, signerad R. Ljunggren, numrerad 13/410, färglitografi, 23,5x35,5 cm