Mr. Brainwash färgserigrafi

Mr. Brainwash färgserigrafi
Mr. Brainwash färgserigrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966), Freedom Kiss, signerad och numrerad Mr. Brainwash 37/50, serigrafi, 37x50 cm

Zustandsbeschreibung

338212

2015-11-15