Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966), Freedom Kiss, signerad och numrerad Mr. Brainwash 37/50, serigrafi, 37x50 cm
Zustandsbeschreibung
338212
2015-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner