Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHARLES LOUIS SIMONNEAU (1645-1728), Bibliskt motiv, 1800-tal, etsning, gravyr efter original av M. le Brun, 58x77 cm
Beskuren, gulnad
338226
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här