Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Motiv från badstrand, signerad C. Sjöholm, olja på duk, 50x60 cm

Zustandsbeschreibung

338228

2015-10-29