Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Motiv från badstrand, signerad C. Sjöholm, olja på duk, 50x60 cm
Zustandsbeschreibung
338228
2015-10-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner