Etienne Ret färgetsning

Etienne Ret färgetsning
Etienne Ret färgetsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÉTIENNE RET (1900-1996), Modell vid piano, färgetsning, signerat Etienne Ret, numrerad 52/100, blindstämpel GG, 50x39 cm

Något gulnad

338230

2015-10-29